Reference

Z celého srdce děkuji naší dobré kamarádce a v tom nejlepším slova smyslu "bláznivé" svatební koordinátorce! 

Káťa i s dvěma dětmi za zády zvládla celou naši svatbu na jedničku a dodala službu nad očekávání. 

Je na ní krásně vidět, že dělá svoji práci srdcem. Co jsme při plánování nevěděli, domyslela za nás, předložila návrhy, my jen vybrali a ona zařídila. 

Tahle žena opravdu umí! Děkujeme, Kateřina Králová!!!

Lukáš a Simča B.

Káťa Králová se koordinaci svateb ve svém volném čase věnuje již spoustu let. Byla jsem jednou z jejích prvních 'klientek' a s jejím tehdejším velice laskavým a trpělivým přístupem jsem byla velmi spokojená. Nepochybuji o tom, že si dokáže získat důvěru nejedné budoucí nevěsty, která chce přípravu své svatby svěřit do pečujících rukou svědomité a organizačně nadané Káťi.

Káťu K. bych ráda doporučila všem nerozhodným nevěstám stejně jako těm, které mají o svém svatebním dni zcela jasnou představu. Věřím, že s Káti pílí, odhodláním, vůlí a vášnivým zaujetím bude každé vaše přání již předem splněno. 

Karolína H.

Katku jsme si najali jako koordinátorku naší svatby, termín bohužel vycházel na dobu kdy byl zaveden nejpřísnější lockdown. I přes obrovské komplikace se svatba povedla na jedničku. Vše bylo dokonalé.

Pomohla nám s výběrem občerstvení, zařídit stan i posezení. Jednání na velmi profesionální úrovni, dokázala se vším kdykoli poradit a zařídit vše ke spokojenosti nejen nás novomanželů, ale i hostů.

Vřele doporučuji, ani ztížené podmínky při pandemii nám nezabránili, abychom si den D náležitě užili a to vše jen díky Kačce která vše zařídila a my se o nic nemuseli starat.

Kristýna H.